A A A

stołówka w SP nr 340 przy ul. Lokajskiego 3

jadłospis, cennik, deklaracje i inne załaczniki do pobrania na dole strony

 

 Stołówka jest  nieczynna od 16 marca do odwołania. Posiłków nie trzeba odwoływać - są odwoływane automatycznie. Pieniądze wpłacone za posiłki 12-31 marca będą zaliczane na poczet przyszłych obiadów.

 

W czasie dyżuru dla dzieci (od 18 maja)  Rodzice, którzy zapłacili za cały marzec (łącznie z dniami pandemii 16-31.05.) nie płacą za posiłki w maju.

 

Jeśli Rodzice zgłosili dziecko na dyżur, mają obowiązek zgłaszać nieobecność dziecka do godz. 9.00  ( tak jak w czasie roku szkolnego), w przypadku braku odwołania płatność za posiłki będzie naliczana, ponieważ posiłki dla dziecka będą przygotowywane.

..........................................

W roku szkolnym 2019/2020 tak jak w poprzednich latach posiłki dla uczniów i pracowników szkoły przygotowywać będzie SunRest sp. z o.o. Obiady gotowane są w kuchni szkolnej, wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu od produktu do dania gotowego.

.............................................................

Warunkiem korzystania przez dziecko z obiadów jest dostarczenie osobiście lub wysłanie mailem (beata.michalak@sunrest.com.pl)  zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej deklaracji. Deklaracja złożona na początku roku szkolnego obowiązuje przez cały rok, do odwołania (do pobrania na dole strony)

 

Osoby zainteresowane zakupem pojedynczych posiłków informujemy, że istnieje możliwość zakupienia żetonów obiadowych w sklepiku szkolnym, które następnie należy wymienić w stołówce na obiad.

Ceny jednorazowych posiłków są takie same jak w abonamencie.

..............................................................

 

Opłaty za obiady za marzec będą przyjmowane:

02 marca  (poniedziałek) w godz.  7.30 - 10.00 i 15.00 - 15.30

03 marca  (wtorek) w godz. 7.30-9.00 

04 marca (środa) w godz.7.30.-9.00

05 marca (czwartek) w godz. 8.00-9.00

 

po tych terminach wpłaty możliwe wyłącznie przelewem bankowym

 

Wszelkie zmiany do deklaracji prosimy zgłaszać mailowo pod adres: beata.michalak@sunrest.com.pl

..........................................................

Każdemu drugiemu i kolejnemu dziecku spośród rodzeństwa korzystającego z posiłków przysługuje rabat w wysokości 10 zł. Rabat obowiązuje tylko przy zakupie całych zestawów obiadowych (zupa+ II danie) na wszystkie dni w miesiącu, w które odbywają się zajęcia szkolne

...........................................................

W celu sprawdzenia jakie dania gotujemy i podajemy dzieciom, zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-12.00 dwie osoby spośród rodziców do bezpłatnej degustacji stołówkowych obiadów.

Wystarczy zadzwonić pod nr 602 702 350 (tuż przed planowaną wizytą), aby zostać wprowadzonym do stołówki i dokonać degustacji.