A A A

stołówka w SP nr 340 przy ul. Lokajskiego 3

jadłospis, cennik, deklaracje i inne załaczniki do pobrania na dole strony

 

Od 20 lipca rozpoczynamy żywienie dzieci w ramach                 Lata w Mieście i Dyżuru wakacyjnego

wszystkie informacje zamieszczone są na dole strony;

Przypominamy, że posiłek można odwołać najpóźniej                    do godz. 14:00 dnia poprzedniego

 

.......................................................

 

Od 18 maja stołówka wydaje posiłki dzieciom, których rodzice zadeklarowali udział w ramach dyżuru opiekuńczo-wychowawczego

W czasie dyżuru  Rodzice, którzy zapłacili za cały marzec (łącznie z dniami pandemii 16-31.05.) nie płacą za posiłki w maju.

 

Jeśli Rodzice zapisali dziecko na dyżur, mają obowiązek zgłaszać nieobecność dziecka do godz. 9.00  ( tak jak w czasie roku szkolnego), w przypadku braku odwołania płatność za posiłki będzie naliczana, ponieważ posiłki dla dziecka będą przygotowywane.

...........................................................

Nadpłatę za posiłki zaliczamy na poczet wrześniowych obiadów                    lub możemy zwrócić na konto.

W przypadku zwrotu na konto prosimy o maila z aktualnym                numerem rachunku  bankowego.

 

Nadpłaty dotyczące uczniów klas V prześlemy na rachunki bankowe              do dnia 26.06.2020 r.

..........................................

W roku szkolnym 2019/2020 tak jak w poprzednich latach posiłki dla uczniów i pracowników szkoły przygotowywać będzie SunRest sp. z o.o. Obiady gotowane są w kuchni szkolnej, wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu od produktu do dania gotowego.

.............................................................

Warunkiem korzystania przez dziecko z obiadów jest dostarczenie osobiście lub wysłanie mailem (beata.michalak@sunrest.com.pl)  zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej deklaracji. Deklaracja złożona na początku roku szkolnego obowiązuje przez cały rok, do odwołania (do pobrania na dole strony)

 

Osoby zainteresowane zakupem pojedynczych posiłków informujemy, że istnieje możliwość zakupienia żetonów obiadowych w sklepiku szkolnym, które następnie należy wymienić w stołówce na obiad.

Ceny jednorazowych posiłków są takie same jak w abonamencie.

..........................................................

Każdemu drugiemu i kolejnemu dziecku spośród rodzeństwa korzystającego z posiłków przysługuje rabat w wysokości 10 zł. Rabat obowiązuje tylko przy zakupie całych zestawów obiadowych (zupa+ II danie) na wszystkie dni w miesiącu, w które odbywają się zajęcia szkolne

...........................................................

W celu sprawdzenia jakie dania gotujemy i podajemy dzieciom, zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-12.00 dwie osoby spośród rodziców do bezpłatnej degustacji stołówkowych obiadów.

Wystarczy zadzwonić pod nr 602 702 350 (tuż przed planowaną wizytą), aby zostać wprowadzonym do stołówki i dokonać degustacji.